AnadoluRAP Özel
Merhabalar,
Sitemize hoş geldiniz,sitemizde son çıkan hiphop albümleri,hiphop'cu röportajları ve daha birçok şey ile turnuvalarıda bulabilirsiniz
DAHA KALİTELİ BİR HİZMET İÇİN ÖNCESİNDE ÜYE OLUNUZ.!
AnadoluRAP Özel
Merhabalar,
Sitemize hoş geldiniz,sitemizde son çıkan hiphop albümleri,hiphop'cu röportajları ve daha birçok şey ile turnuvalarıda bulabilirsiniz
DAHA KALİTELİ BİR HİZMET İÇİN ÖNCESİNDE ÜYE OLUNUZ.!
AnadoluRAP Özel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnadoluRAP Özel

AnadoluRAP Özel

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap--"FlexOver"-- <!—www.myrapstyle.forumsmusic

--"FlexOver"--

3 posters
YazarMesaj
PatroN
Admın
Admın
PatroN

Aktiflik :
--"FlexOver"-- Left_bar_bleue705 / 999705 / 999--"FlexOver"-- Right_bar_bleue

Rep Puanı : 1035
Rep PuaN : 7

--"FlexOver"-- Empty
MesajKonu: --"FlexOver"--   --"FlexOver"-- Icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 3:34 pm

Çok flex bi çalışmam zaten flex olduğu için pek anlamlı deil ama kafiye %100

Bak yine saldırcak yer ararım,gelir içimden ona buna şuna sana laf komak,forumlarda bana karşı gelene lafımı koydum,mikrofonu alıp kulağına soktum,iddam var sonuna kadar,idam var karşıma çıkan şaşkına,Birkaç Laf ediyim salak Taşkınlara,ben iyiyim diyip hepnizi görüyoruz,sövüyoruz gelen elden bu,biliyoruz yol yok çıkış yok sonunuz son,girdiğiniz yer malrapçilertopluluğu.com.kol haae gibi girdik,küfür deme etmedik,yetemedimizede yettirdik,işi bitene dek kalem çevirdik.merak eden varmı biz kimiz uvv yakında görübilirsiniz.
Bildin bu sefer sağlam girdim,ben flexover sen game over'le bittin,sildik çizdik yitirdik ve gittin.Size şimdi yerde lazım ooouuff be buldum kendinirapçisananeziklerikoruma derneği kurdum.ben geldim yolu durdurup arazine binami koydum.hedefim yok sataşırım,amacım yok kargşayım,kılıcım yok savaşırım,suratım asık matrakslaşırım,anlamayanların kaşında dağıtım yaparım.

tutarım laflarıma zıplayan sazanı.acımadan yaparım piknikte ızgarasını.yetişemez hızıma çitası tazı'sı
bak bak şimdi napmalı.
çı-ukur açıp içine atlamalı
hııaa ama kapıycak adam bulmalı
çeteleri kur daıt,zaten bu kadar kolay olay biter zor olan laf yapmak,dilinize yapışmış kendi günücünüz çevreniz ve adamlar.
evde biz dostuz derken dışarda da heömen satarlar,kızlardan daha korkak yavşaklar,neyse yallah vallah siktiredene kadar kovala,
amacım çoşmak duygusallıktan kaçmak,nerde para ki imkan olcak sağa sola saçmak.olsa zevkli olurdu yakmak.kafanıtakanakadarbanabibakaga hızınıalanakadarbeniduytaka
zoruna gidene kadar laflarım bişey örenmeye çalışsana,şunuda bil ama gibi görünsemde deilim zorba
https://anadolurap.yetkin-forum.com
BlameON
Muzzam Üye
Muzzam Üye

Aktiflik :
--"FlexOver"-- Left_bar_bleue569 / 999569 / 999--"FlexOver"-- Right_bar_bleue

Rep Puanı : 177
Rep PuaN : 1

--"FlexOver"-- Empty
MesajKonu: Geri: --"FlexOver"--   --"FlexOver"-- Icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 8:39 pm

iyi flex eline saglık
CieM
Admın
Admın
CieM

Aktiflik :
--"FlexOver"-- Left_bar_bleue505 / 999505 / 999--"FlexOver"-- Right_bar_bleue

Rep Puanı : 537
Rep PuaN : 5

--"FlexOver"-- Empty
MesajKonu: Geri: --"FlexOver"--   --"FlexOver"-- Icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 10:32 pm

flex anlamsızlıkmıdır? ellerine sağlık
http://www.anadolurap.yetkin-forum.com
PatroN
Admın
Admın
PatroN

Aktiflik :
--"FlexOver"-- Left_bar_bleue705 / 999705 / 999--"FlexOver"-- Right_bar_bleue

Rep Puanı : 1035
Rep PuaN : 7

--"FlexOver"-- Empty
MesajKonu: Geri: --"FlexOver"--   --"FlexOver"-- Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 4:43 pm

Yok sadece pek bi konyu anlatmaz
https://anadolurap.yetkin-forum.com

--"FlexOver"--
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Sahtiyan - Neden???" ve "Yeni Nesil EP" Çıktı! (Güncellendi)
» Turbo'dan Yeni Kitap "STREET SOUL - Sketch Book Vol.1"
» Ranger & ByZalim "Zamanı Durdurun" Albümleri İle Sizlerle
» IQ "Business Rap" Ağustos Sonu Tüm Müzik Marketlerde
» Tunç "Turbo" Dindaş (Bant)